blikk Videochat
logo
kidszone punkt
információ fórum galeria térkép

kezdet vissza tovább végére egyet felfelé
 

Cirmonte (3/7)

 

Krisztina Frank

Krisztina Frank

2008. Dec 17. szerda

Nyelv: Magyar

Téma:

Demos
  Egy nap megkaptam a napilapot,főcímén volt:SZENZÁCIÓS HÍR! ! Újabb felfedezésünk: A Cirmonte.Tovább olvastam, és hihetetlen képeket láttam.                  Másnap egy televíziós játékban nyertem egy utazásta Mount Everest-re. Hátha én leszek az a szerencsés,aki megtalálja a Cirmonte nevű állatot. Nagyon örültem, mert a keresése során biztosan nagy kalandban lesz részem.Másnap siettem a reptérre,a gép hamarosan fel is szállt.Mikor megérkeztem,a repülő letett a hotelnél 3-csillagos volt,szép rendezet szoba volt. Valami elterelte a figyelmemet mintha valami szőrös farok lett volna. A nyomába eredtem. Olyan gyorsan futott az a valami, hogy alig tudtam lépést tartani vele. Akkor láttam, hogy felszaladt egy dombra.Még gyorsabban utána futottam, mikor felértem egy óriás sütőtökErdőt. Láttam, hogyan habzsolja a zamatos és óriási sütőtököket.Egészen közel merészkedtem hozzá, ő megfordult és barátságosanrám nézet. Én egy kicsit bátortalanul nyúltam felé, de ő egész higgadtan  engedte, hogy megsimogassam. Engedte, hogy pár napigkísérjem az útján. 3 napig kísértem és ezeket tapasztaltam meg:szereti az embereket,tucatnyi sütőtököt fal fel , a virágoktól tüsszögési rohamot kap,de egy sütőtöktől jobban lesz,test hőmérséklete51°C. Megfigyeltem azt is , hogy milyen hangokat ad ki: Boldog:nyihak, Nyugodt:lclclc, Ideges:trtrtr, Mérges:lklklk.  A kalandtúra hamarosanvéget ért. De készítettem egypár ezer képet, amiért a média több százezerdollárt fizetne érte, de nekem nagyon sokat jelent a barátság.Mert a barátságot nem lehet pénzért megvenni. Írta: Dorina és Romána
 

1 Hozzászólás

1 a hozzászólás -tol Krisztina Frank

2009.01.09. 11:41

nekem nagyon tetszik. remélem írtok még több érdekes fogalmazást
 
 

Megjegyzésed

Captcha
a lap tetejére
 
punkt
oldalablak zárása

Bejelentkezés