blikk Videochat
logo
kidszone punkt
infothek forum galerie sitemap

anfang zurück weiter ans ende eine ebene nach oben
 

Unsere Gruppe (6/6)

 

Stanek Michael

Montag, 12. Juli 2010

Zuletzt geändert:
Donnerstag, 15. Juli 2010

Kategorie:

1. Tag
 

DSC04714_550x412Das ist die Gruppe des Seminars ,,Abenteuer Mathematik" 2010. Wir sind zu zwölft ( 10 der 2. Mittelschule und 2 der 3. Mittelschule.

 

3 Kommentare

1 Kommentar von Doblander Siglinde

12.07.2010 22:01

Lieber Michael, ich wünsche dir interessante Tage an der Sommerakademie und neue Freunde, mit denen du über deine Interessen sprechen kannst
 
 

2 Kommentar von tata

13.07.2010 10:09

ahoj misko,
doufam, ze se ti tam libi, napis mi prosim, jake hadankz resite.
Tesim se na tebe, tadz je hrozne horlo. ahoj tata
 
 

3 Kommentar von Stanek Michael

13.07.2010 15:54

tak mi sme udelali vcera hruzne hadanky s cislama, treba, ze sme brali nas den narozenini (u me 28) plus 3 a to krat dva a pak k tomu este jednou den ( 28 ) a jednou mesic ( 1 ). a pak sme rikali cislo ucitelovi a on nam rikal, kdi sme se narodili. potom sme hledali ( jen deti), jak to udelal a rikali sme mu to. u toho sme bili prvni.
pretim sme udelali jinou hadanku, ale neni to moc lehke ukazat, tak ti do rikam, kdis se vratime ( tam sem to taki mel jako prvni).
odpoledne sme meli treba ze sme meli s nakich cisel udelat jini cislo a smeli sme pouzit fsechni veci na pocitani treba ze sme museli s cisel jedna, ctiri, dva a sest a dva udela cislo sedesatsest. reseni bi bilo treba: (jedna plus sest) na druhou plus ctiri! bez dvou bez sesti.

me se to tu libi, potom nebi zitra zase neco napisu
 
 

Dein Kommentar

Captcha
zum seitenanfang
 
punkt
seitenbereich schließen

Anmeldung