blikk Videochat
logo
kidszone punkt
információ fórum galeria térkép

kezdet vissza tovább végére egyet felfelé
 

Én mindig is szerettem a pizzát! (2/11)

 

Adawy Sara

2009. Márc 13. péntek

Nyelv: Magyar

Téma:

Szövegvarázs
  Egy éjszaka azt álmodtam, hogy a pizza feltétek életre keltek. A sonka, a paprika, a sajt, a gomba, a mozzerella és a hagyma. Én egy nyomi ananász voltam. Azt mondta, hogy:-         Elvisznek a nagy pizza kastélyba.Mi mást mondhattam volna.-         Oké, benne vagyok! Indulás! Erre a csíkos szalvétám felrepült egy szaltózós fordulattal alánkcsúszott és már ott is voltunk.Ott állt a pizza király és a pizza királynő. S oda szóltak:-         Hé te ananász nem leszel a kalapom feltétje?-         Á még nem, meg akarom nézni a várat!Néztem is, de nagyon, mindenütt pizzák, szobrok.Az egyik sarokban megpillantottam egy kulcsot, és azt mondtam:- Ez honnan került ide?S egy szörmók ezt felelte:- Találd meg a helyet, ahonnan kiesett!S a kezembe nyomott egy papírdarabot, amin egy pizza labirintus volt. Én követtem a térképet szörmókkal a nyomomban. Míg meg nem láttam egy kaput, ekkor eszembe jutott a kulcs. S kipróbáltam nyitja-e?

Beleillett. Bementem a kapun szörmókkal (amúgy Tininek hívják). Találtam egy pizza alakú gyémántot. Felemeltem, azon nyomban egy kígyóveremben találtam magam Tinivel, ugyanis megnyílt alattunk a föld. Mindenféle színben kavarogtak a csúszómászók, Tini lábára már felkapaszkodott egy, félelmünkben kiáltottunk egyet, s ekkor felébredtem! Láttam, hogy kezem össze van szorítva, kinyitottam és benne találtam a gyémántot. Azóta mindig vele álmodom. Csak az a furcsa, hogy Tini ott fekszik mellettem.  

Ne aggódj kedves Olvasóm!!! Folytatás következik.

Adawy Sára   
 

2 Megjegyzések

1 a hozzászólás -től Pasztor Eszter

2009.05.27. 13:53

Én is nagyon szeretem a pizzát! Bár olasz eredetű, de Magyarországon is sokan fogyasztják. Anyukám finom pizzatésztát tud sütni!
Horváth Erzsike
 
 

2 a hozzászólás -től Pasztor Eszter

2009.05.27. 13:54

Kíváncsi vagyok, mikor jutott eszedbe ez a történet! Biztosan éhes voltál, mert jól lakottan az ember nem gondol a kajára. Klassz különben!

Juhász Nikolett
 
 

Megjegyzésed

Captcha
a lap tetejére
 
punkt
oldalablak zárása

Bejelentkezés