blikk Videochat
logo
kidszone punkt
informasyon bölgesi forum galeri sitemap

başlangıç geri devam sona bir alan yukarı

YAZ TATILIM (11/12)

Cigdemir Hacer

Cigdemir Hacer

Perşembe, 17. Eylül 2009

dil: Türkçe

Konu:

Free

Yaz tatilim istedigim sekilde gecmedi.Biz yaz tatilerinde

genellikle Türkiyeye gideriz fakat bu sene hersey diledigimiz gibi gitmedigi icin maglesef Türkiye ye gitme planlarida suya düstü.Buna rahmen tatilimi güzel gecirmeye calistim.Örnegin kuzenlerimle yüzmeye ve sonra sinemaya gittik ve komedi icerikli bir film izledik.

Sonra üc domuz adli bir kitap okudum fakat kitap cok hosuma gitmedi.Cünkü kitapta bazi bilgiler eksik yazilmisti. Kitap hosuma gitmedigi halde sonuna kadar okumaya calistim ve bitirdim.Cünkü bir insan bir kitap okumaya karar verdigi zaman sonuna kada okumalidir.Bu kitabi bitirdikten sonra ikinci bir kitaba basladim.Kitabin adi Lili Fee idi.Kitabin icerigi cok güzeldi.cünkü bize cok önemli bir mesaj veriyordu ve mesaji suydu,eger bir insan bir sey yapmaya kalpten karar verdigi zaman hayalleri gercek olabilirmis.Bende bu mesajin dogru olduna inaniyorum.

Tatlim iste böyle tam istegimi gibi gecmesede güzel gecti cünkü bende elimden geldigi kadar günlerimi bos gecirmemeye calistim.

Sonuc olarakta  tatilim iyi gecti ve bidahaki yaz tatili icin bütün sinif arkadaslarima ve kendime bizi mutlu edicek daha güzel günler diliyorum

Hacer

ekleneni yorumla

senin yorumun

Captcha
sayfa başlangıcına

punkt
sayfa alanını kapatın

kullanıcı