blikk Videochat
logo
kidszone punkt
infothek forum galerie sitemap

anfang zurück weiter ans ende eine ebene nach oben
 

Cirmonte (3/7)

 

Krisztina Frank

Krisztina Frank

Mittwoch, 17. Dezember 2008

Sprache: Deutsch

Thema:

Demos
  Egy nap megkaptam a napilapot,főcímén volt:SZENZÁCIÓS HÍR! ! Újabb felfedezésünk: A Cirmonte.Tovább olvastam, és hihetetlen képeket láttam.                  Másnap egy televíziós játékban nyertem egy utazásta Mount Everest-re. Hátha én leszek az a szerencsés,aki megtalálja a Cirmonte nevű állatot. Nagyon örültem, mert a keresése során biztosan nagy kalandban lesz részem.Másnap siettem a reptérre,a gép hamarosan fel is szállt.Mikor megérkeztem,a repülő letett a hotelnél 3-csillagos volt,szép rendezet szoba volt. Valami elterelte a figyelmemet mintha valami szőrös farok lett volna. A nyomába eredtem. Olyan gyorsan futott az a valami, hogy alig tudtam lépést tartani vele. Akkor láttam, hogy felszaladt egy dombra.Még gyorsabban utána futottam, mikor felértem egy óriás sütőtökErdőt. Láttam, hogyan habzsolja a zamatos és óriási sütőtököket.Egészen közel merészkedtem hozzá, ő megfordult és barátságosanrám nézet. Én egy kicsit bátortalanul nyúltam felé, de ő egész higgadtan  engedte, hogy megsimogassam. Engedte, hogy pár napigkísérjem az útján. 3 napig kísértem és ezeket tapasztaltam meg:szereti az embereket,tucatnyi sütőtököt fal fel , a virágoktól tüsszögési rohamot kap,de egy sütőtöktől jobban lesz,test hőmérséklete51°C. Megfigyeltem azt is , hogy milyen hangokat ad ki: Boldog:nyihak, Nyugodt:lclclc, Ideges:trtrtr, Mérges:lklklk.  A kalandtúra hamarosanvéget ért. De készítettem egypár ezer képet, amiért a média több százezerdollárt fizetne érte, de nekem nagyon sokat jelent a barátság.Mert a barátságot nem lehet pénzért megvenni. Írta: Dorina és Romána
 

1 Kommentar

1 a hozzászólás -tol Krisztina Frank

09.01.2009 11:41

nekem nagyon tetszik. remélem írtok még több érdekes fogalmazást
 
 

a hozzászólás -tol Krisztina Frank

nekem nagyon tetszik. remélem írtok még több érdekes fogalmazást

Der Kommentar wird endgültig gelöscht. Bist du sicher, dass du das tun willst?

zum seitenanfang
 
punkt
seitenbereich schließen

Anmeldung