blikk Videochat
logo
kidszone punkt
információ fórum galeria térkép

kezdet vissza tovább végére egyet felfelé
 

Cirmonte (4/11)

 

Krisztina Frank

Krisztina Frank

2009. Jan 21. szerda

Nyelv: Magyar

Téma:

Szövegvarázs
 

                  Cirmonte  

 Egy nap megkaptam a napilapot,főcímén volt:SZENZÁCIÓS HÍR! ! Legújabb felfedezésünk " Cirmonte".Tovább olvastam, és hihetetlen képeket láttam az állatról.                  Másnap egy televíziós játékban nyertem egy utazásta Mount Everest-re. Hátha én leszek az a szerencsés,

aki megtalálja ezt a különös lényt.

Nagyon örültem, mert a keresése során, biztosan nagy kalandban lesz részem.Másnap siettem a reptérre,a gép hamarosan fel is szállt.

Mikor megérkeztem,a repülő letett a hotelnél, ami 3 -csillagos volt.

Szép rendezet szoba lett a szállásom. Egy pillanatra valami elterelte a figyelmemet , mintha egy szőrös testet pillantottam volna. A nyomába eredtem. Olyan gyorsan futott az a valami, hogy alig tudtam lépést tartani vele. Szomorúan láttam, hogy felszaladt egy dombra. Ez komoly testmozgást jelentett számomra.Még gyorsabban utána eredtem, a dombtetőre érve egy óriás sütőtök erdőbe botlottam. Gyorsan leguggoltam, elrejtőztem, hisz ott volt a titokzatos állat. Láttam, hogyan habzsolja a zamatos és óriási sütőtököket.Egészen közel merészkedtem hozzá, ő megfordult és barátságosan rám nézett. Én egy kicsit bátortalanul nyúltam felé, de ő egész higgadtan  engedte, hogy megsimogassam. Azt hiszem, a bizalmába fogadott. Nem ellenezte azt sem , hogy pár napig kísérjem az útján. 3 napig társa voltam és ezeket tapasztaltam meg:Szereti az embereket,tucatnyi sütőtököt fal fel , a virágoktól tüsszögési rohamot kap,de egy sütőtöktől jobban lesz,test hőmérséklete

51°C. Megfigyeltem azt is , hogy milyen hangokat ad ki: ha boldog:

nyihak, nyugodt:lclclc, ideges:trtrtr, mérges:lklklk.  A kalandtúra hamarosan véget ért. De készítettem pár ezer képet, amiért a média több százezer dollárt fizetne érte, de nekem nagyon sokat jelent a barátság. Nem árulnám el. Megszűnne a nyugalma. Nem szabad ilyet tenni.

Mert a barátságot nem lehet pénzért megvenni.

 Írta: Dorina és Romána
 

Szólj hozzá!

Megjegyzésed

Captcha
a lap tetejére
 
punkt
oldalablak zárása

Bejelentkezés